Archiv článků

Počítadlo návštěv

TOPlist

Nabídka

Nejprve bych Vám chtěl poděkovat za zájem o mé fotografie a čas, který jste strávili právě na mých stránkách. Fotografie, které se nachází na těchto stránkách, jsou fotografovány vesměs ve volné přírodě. Fotografování zvířat a jiných živočichů ve volné přírodě je velmi náročné. Začíná jednotlivými studiemi života jednotlivých druhů v jejich přirozeném prostředí.

Moje fotografie zvířat, rostlin, krajin a jiných je možno po domluvě použít do různých časopisů, knih, kalendářů, tapet a kdekoliv jinde. Pokud byste projevili zájem o některou fotografii, neváhejte mě kontaktovat na email: tomas192@centrum.cz.

Cena fotografie závisí na náročnosti pořízení snímku a jeho konkrétního užití! Dodání fotografií nejčastěji posláním na email, CD nebo DVD, vždy v jejich plném formátu.

Pokud jste nenarazili na snímek dle Vašich představ, kontaktujte mě. Fotografie, které naleznete na těchto stránkách, jsou pouze z části mého archivu.

Chcete vyfotografovat vašeho čtyřnohého miláčka, průběh mysliveckých, kynologických a ornitologických akcí? Neváhejte mě kontaktovat na mail.