Archiv článků

Počítadlo návštěv

TOPlist

Osobní weby

 

1 milostruhlar.cz Miloš Truhlář- na webových stránkách mého kamaráda, fotografa a ornitologa najdete spoustu krásných snímků především savců, ptáků, ostatní fauny, koní, portrétů, modelek, muziky a další fotografie a zajímavosti.
2 naturphotogallery.cz Libor Votoček- na stránkách mého kamaráda, fotografa a cestovatele najdete mnoho nádherných fotografií především fauny, krajin, ale i ze zahraničních cest-především z delty Dunaje v Rumunsku.
n veberphoto.com Jan Veber- na tomto webu najdete spoustu nádherných fotografií savců, ptáků, krajin a rostlin. Dále můžete obdivovat snímky z cest a mysliveckých akcí.
www.benak.info Jiří Benák- na těchto stránkách najdete spoustu skvělých snímků z naší rozmanité přírody.
roya www.fotonatur.eu Monika Suržinová- na těchto webových stránkách můžete obdivovat překrásné fotografie zvířat, ptáků, krajin a mnoho dalšího. Snímky jsou fotografovány především v okolí Šluknovska, ale i v zahraničí.
 
5 tulda-photo.cz Filip Rejman- webové stránky mého kamaráda, fotografa a nadšeného cestovatele. Na stránkách najdete spoustu zajímavých a pěkných fotografií z ČR, ale i ze zahraničí.
6 naturafoto.wbs.cz Luboš Hlína- na stránkách najdete velké množství fotografií, které zachycují jak okolí Golčova Jeníkova, tak i několik druhů ptáků, savců, hmyzu a další.
7 fotografiekrkonos.cz Milan Kábrt- na webových stránkách najdete fotografie z našich nejvyšších hor – z Krkonoš. Snímky zachycují krkonošskou přírodu působivě v barvách a v ročních obdobích.

 Časopisy

 

8 myslivost.cz Časopis určený především pro myslivce, ale i pro milovníky přírody.
9 ziva.avcr.cz Je vědecký časopis pro popularizaci biologie, který založil roku 1853 J.E.Purkyně.
10 nasepriroda.cz Vynikající přírodovědný časopis se zaměřením na flóru a faunu.

Ostatní weby

 

11 birdlife.cz Na webových stránkách ČESKÉ SPOLEČNOSTI ORNITOLOGICKÉ najdete mnoho cenných informací z ptačí říše.
12 oborazleby.cz Na tomto webu můžete najít spoustu zajímavostí a užitečných informací. Pokud však v oboře Žleby zavítáte osobně, nebudete rozhodně litovat. Vřele doporučuji!